Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како од порно сајт! Јелена Карлеуша со ѕвездички и врвки наместо бикини...

Како од порно сајт! Јелена Карлеуша со ѕвездички и врвки наместо бикини (ФОТО+16)

реклама:G Natural

Коментарите на следбениците се дека во новите фотки кои Јелена Карлеуша ги објави на својот Инстаграм изгледа како порно актерка, со оглед на тоа дека има минијатурни бикини (ако може така да се наречат) кои повеќе покажуваат отколку што покриват.

Овој пат можеби малку претера…Што мислите вие?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------