Home INFO Како помина Бред Пит кога го фати Мајк Тајсон со неговата сопрга?!🤛

Како помина Бред Пит кога го фати Мајк Тајсон со неговата сопрга?!🤛

реклама:Велигден со Стаф

Што ќе се случи кога Мајк Тајсон ќе го начека швалерот во кревет со неговата сопруга не можете ни да претпоставите но оној кој на тоа се сеќава е Бред Пит кој во 1989 година имал афера со Робин Гивенс бившата сопруга на Мајк и дента пред да се разведат бил начекан од Тајсон во неговата спална со неа.

Тој го напиша ова во своите мемоари од 2013 година – Undisputed Truth, што Гивенс го негира. Ова се случило во време кога боксерот минувал низ разводот со Робин.

Дента кога Тајсон требало да ги потпише документите за развод од Гивенс, тој се предомислил и последен пат отишол да ја посети. Тој го паркирал автомобилот пред нејзината куќа и ја видел во автомобилот со Бред, а подоцна ги нашол заедно во спалната соба. Мајк тврди дека актерот го молел: „Не удирај ме, не удирај ме“.

„Требаше да го видите неговиот изглед кога ме виде. Изгледаше како да ги живее последните моменти од својот живот“, напиша Тајсон.

Во емисија,Тајсон рече дека е многу му лут на Пит.

„Требаше да се разведам, но секој ден одев кај неа дома да водиме љубов. Бред Пит тој ден пристигна порано“.

Забава
(Видео) Мајк Тајсон тврди дека ја фатил сопругата со Бред Пит: „Ме молеше да не го тепам“

Објавено пред 21 час

– 1 април, 2024

Од А. O. / Макфакс

Мајк Тајсон тврди дека својата поранешна сопруга Робин Гивенс, со која беше во брак од 1988 до 1989 година, ја нашол во кревет со актерот Бред Пит. Тој го напиша ова во своите мемоари од 2013 година – Undisputed Truth, што Гивенс го негира. Ова се случило во време кога боксерот минувал низ разводот со Робин.
dobivaj vesti na viber

Дента кога Тајсон требало да ги потпише документите за развод од Гивенс, тој се предомислил и последен пат отишол да ја посети. Тој го паркирал автомобилот пред нејзината куќа и ја видел во автомобилот со Бред, а подоцна ги нашол заедно во спалната соба. Мајк тврди дека актерот го молел: „Не удирај ме, не удирај ме“.

„Требаше да го видите неговиот изглед кога ме виде. Изгледаше како да ги живее последните моменти од својот живот“, напиша Тајсон.

Во емисија,Тајсон рече дека е многу му лут на Пит.

„Требаше да се разведам, но секој ден одев кај неа дома да водиме љубов. Бред Пит тој ден пристигна порано“.

Гивенс му кажа на водителот Енди Коен дека некои од тврдењата на боксерот не се точни.

„Ја немам прочитано книгата на Мајк, но ми велат дека напишал оти не фатил во кревет, што никогаш не се случило“, рече Гивенс и објасни дека таа и Бред биле заедно во автомобилот на враќање од настан. Пит никогаш не коментирал тие тврдења.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------