Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како вљубени тинејџери, Цеца Ражнатовиќ и Богдан во пегратки уживаат на мотор...

Како вљубени тинејџери, Цеца Ражнатовиќ и Богдан во пегратки уживаат на мотор (фото)

реклама:Велигден со Стаф

По неколку недели шпекулации и бркање со папараците Цеца Ражнатовиќ конечно направи заедничка фотка со својот нов дечко Богдан на која вљубената двојка ужива на мотор со четири тркала.

Тие решиле да го искористат убавото време и да уживаат сами возејки се низ планинските падини, па и да направат прва заедничка вљубена фотографија на која конечно се само тие двајца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------