Home INFO Како ви се допаѓа новата песна на Анастасија Ражњатовиќ? (видео)

Како ви се допаѓа новата песна на Анастасија Ражњатовиќ? (видео)

реклама:G Natural

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на фолк пејачката Цеца ја обајви својата трета песна.

Дарко Димитров е композитор и аранжер на песната насловена како “Хероина”, а Анастасија е еден од авторите на текстот.

Пејачката за српските медиуми изјави дека била принудена песната да ја објави порано, бидејќи некој нелегално веќе ја поставил на нет.

Анастасија ветува и нов видео запис за новата песна.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------