Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како видра во базен, Сузана Гавазова објави фотка дедека се релаксира на...

Како видра во базен, Сузана Гавазова објави фотка дедека се релаксира на нејзиното зимување (фото)

реклама:G Natural

Нашата фолк пејачка Сузана Гавазова е прилично активна на социјалните мрежи па нејзините следачи постојано можат да видат каде е и што прави, но и да воздивнуваат на нејзините секси фотки.

Пејачката во моментов е на зимување, барем така може да се заклучи од нејзините нови фотографии кои ги објави таа.

Иако не откри на која локација заминала сепак откри како ужива во спа центарот на хотелот, пливајки во базенот додека надвор е зима.

Со црна маска и раскошно деколте, Сузана Гавазова ги воодушеви фановите…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------