Home INFO Каков заводник е Владимир Путин?

Каков заводник е Владимир Путин?

реклама:G Natural

Рускиот претседател Владимир Путин со години важи за еден од најпосакуваните политичари на планетава.

За неговиот приватен живот малку се знае, а повеќето прикзани за неговиот љубовен живот се непотврдени шпекулации.

Пита Вилсон е Австралијанка која пред повеќе од 20 години беше популарна по улогата во познатата серија Никита.

Со текот на годините таа прилично го промени својот изглед, а престана да се занимава со актерство и прејде во дизајнерските води.

Во минатото ја поврзуваа со актерот Расел Кроу и музичарот Мик Џегер.

Пита открила интересна приказна, пред многу години и се додворувал токму Путин.
Во 2002 година, кога била на меѓународниот филмски фестивал во Москва, актерката и Путин нашле сами во соба, откако тој им наредил на сите да излезат од просторијата.
Според раскажувањето на Вилсон, Путинсе обидел да ја заведе со дијамантски ѓердан.

“Ми се додворуваше, ме хранеше и ми зборуваше за вотка. Тоа беше вистинска ноќна мора”, ја опишала Пита својата средба со рускиот претседател, додека нејзините зборови покренаа лавина од коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------