Home INFO По трет пат во Скопје- One Love Tour 2019

По трет пат во Скопје- One Love Tour 2019

реклама:G Natural

Една љубов преку границите на Македонија и Бугарија.
Најдоброто од двете држави за сите генерации!

На 27 септември, „One Love Tour“ 2019 гостува во Скопје и го носи најдоброто од двете држави за ситегенерации.
„One Love Tour” сеорганизира трета година по ред, а организатори се Иноватива и Medium Station.
Настапуваат: Слаткаристика, Графа- Владимир Ампов, Нокаут, Криско, Либеро Бенд и Дј Оки Доки.

Организаторите и изведувачите Ве очекуваат на 27 септември во Скопје, плоштад Мајка Тереза пред платото на МОБ од 18:00 часот.

One Love Tour е во рамки на фестивалот „Skopje Wine Expo” 2019, кој започнува утре, а ќе трае до сабота.

Влезот е слободен!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------