Home INFO Каква спротивност: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша (видео)

Каква спротивност: Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша (видео)

реклама:Велигден со Стаф

По новата„драма“ во семејството на Јелена Карлеуша, која започна на Божиќ со наводното семејно насилство, односно обвинението од Јелена дека добила навреди и шлаканица од сопругот Душко, се огласи и мајката на фудбалерот.

Наводно, таа не сакала воопшто да се меша во брачниот живот на својот син, но веста дека Душко е сослушуван во полиција, многу ја вознемирила.

– Слушам се што се пишува и верувајте ми дека, како мајка, не е пријатно кога се тоа ќе стигне до мене. Не е вистина дека мојот син било-кого удрил, тоа не е точно. Весниците секако имаат право да пишуваат, тука не можам ништо, рекла мајката на Душко Тошиќ за српски Телеграф.

На прашањето пак, што таа би направила ако мажот ѝ удри шлаканица, одговорила.

– Не знам како би реагирала, не сакам да коментирам, затоа не ме прашувајте. Ни другите тоа не треба да ги интересира, мислам на комшиите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------