Home INFO Сопругот на Јелена Карлеуша се врати во Белград: Еве каде престојува! (видео)

Сопругот на Јелена Карлеуша се врати во Белград: Еве каде престојува! (видео)

реклама:G Natural

Веќе подолго време актуелна тема во медиумите е наводниот развод помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалетот Душко Тошиќ.

По ланската секс афера на пејачката, медиумите од соседството известуваа дека бракот и е пред распаѓање и дека брачните другари повеќе не живеат заедно.

Неодамна, Душко се врати од Кина, па додека тој бил на тренинг во Белград, Карлеуша се дружела со своите пријателки.

По завршените обврски, фудбалерот сепак се упатил на адресата во Дедиње, каде живеат Јелена и двете ќерки.

Душко овде и останал, со што се потврди дека сепак, кога тој е во Белград, живее заедно со своето семејство.

како сето ова изгледало, погледнете во видео прилгот!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------