Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Канје Вест со нови разголени фотки од сопругата ги разгори социјалните мрежи...

Канје Вест со нови разголени фотки од сопругата ги разгори социјалните мрежи (+16)

реклама:Лето во Банско

Канје Вест наиде на критики од страна на неговите фанови откако продолжи со серија фотографии кои ги објави од неговата сегашна сопруга Бјанка Ценсори.

Во бизарни пози и со многу сексапил Бјанка позира пред објективот на својот сопруг кој упорно ја експлатира во медиумите со нефкусни разголени фотографии.

Каков е вашиот коментар и дали и според вас раперот претера?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------