Home INFO Кара Делавињ фатена на аеродром како се бакнува со славната “лажливка” (фото)

Кара Делавињ фатена на аеродром како се бакнува со славната “лажливка” (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Моделот Кара Делевињ повеќе не е во врска со ќерката на Мајкл Џексон, Париз Џексон.
Кара има нова љубов, актерката од серијата”Pretty, little liars”, Ешли Бенсон.

Убавиците беа сликани како влегуваат во хотел заедно, а сега британските папараци ги фатија додека се бакнуваа.

Ешли седум години глумеше во серијата “Pretty little liars”, студирала танц, а ја гледавме и во филмот “Spring breakers”.

Во март оваа година, Кара Делевињ објави слики и снимки со кои “потврди” дека е во врска со Париз Џексон, а пред неа беше во врска со пејачката Сент Винсент.

happiness is what she deserves! her smile is so precious ❤️

A post shared by Pretty Little Liars (@prettyliarsupdates) on

Cara & ashley ???? #caradelevingne #ashleybenson

A post shared by *:・゚✧ ????C A R A D I S E ???? *:・゚✧ (@yourowncaradise) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------