Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Карлеуша бесна повторно јавно ја прозва Кардашијан за копирање на стајлинг (фото)

Карлеуша бесна повторно јавно ја прозва Кардашијан за копирање на стајлинг (фото)

реклама:G Natural

И овој пат пејачката Јелена Карлеуша изреволтирана заради копија на еден од нејзините стајлинзи кои како што вели таа сама го дизајнирал јавно и напиша на Ким Кардашијан.

Наводно Карлеуша спорниот стајлинг го носеа во октомври а Ким го облекла сега па од приложеното може да се види дека комбинацијата е идентична.

„Ок, ова едноставно не е фер. Ова е мој личен дизајн. Барем потпиши ме или прашај ме за соработка“, напиша таа и ја означи Ким во објавата.

Дали ќе и врати Кин на Јелена или ќе летаат откази за стилистите ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------