Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Карлеуша и Цеца повторно во суд! Карлеуша со драма го најави судењето...

Карлеуша и Цеца повторно во суд! Карлеуша со драма го најави судењето (фото)

реклама:G Natural

Сагата која продолжува да се одвива во основниот суд во Белград меѓу двете пејачки Цеца Ражнаовиќ и Јелена Карлеуша продолжува понатаму.

Имено двете пејачки вчера повторно беа забележани во судот заради нивните случаи каде што меѓусебно се тужат за навреди искажани во јавност и во медиумите.

За оваа прилика Карлеуша повторно се одлучи за затворена комбинација и деловен стил а социјалните мрежи „гореа“ од коментари од нејзините фанови и поддржувач.

За разлика од Карлеуша, Цеца сепак не објави фотка од себе однесувајки се и овој пат како ништо да не се случува.

Што се случувало во судницата никој не знае но дека сагата ќе продолжи во тоа сме сигурни…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------