Home INFO Поради ова Огнен Врањеш одлучил да ја повлече тужбата против Јелена Карлеуша

Поради ова Огнен Врањеш одлучил да ја повлече тужбата против Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

По секс аферата која одекна во регионот, Фудбалерот Огнен Врањеш ја тужеше Јелена Карлеуша која според неговите изјави му се заканувала, па војната се префрли во судница.

Но пред неколку дена фудбалерот неочекувано ги повлекол сите тужби против Карлеуша, па судењето е прекинато.

Иако сите се прашуваат што го натерало Огнен да се предомисли, нема некоја посебна причина.

Според извор на српските медиуми кој е близок на Врањеш, тој ги повлекол тужбите бидејќи ми се смачило повеќе да се занимава со Јелена. Врањеш го променил својот живот од корен и немал намера да доаѓа во Србија само за да се појави во суд.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------