Home INFO Карлеуша рамна како даска: Српските пејачки пред естетските корекции (видео)

Карлеуша рамна како даска: Српските пејачки пред естетските корекции (видео)

реклама:Лето во Банско

Тие пленат со својот изглед, а дополнителните можности кои ги нудат социјалните мрежи, како филтри и обработување на фотографиите, даваат впечаток дека дел од јавните личности од регионот се нереално совршени.

Но повеќето дами на српската естрада изгледаат непрепознатливо на почетокот на кариерата.

Цеца, Дара Буба Мара, Карлеуша и многу други дами по кои денеска мажите лудуваат, биле рамни како даска пред да стават силикони.

Дел од нив по естетската операција изгледаат многу подобро, но има и такви кои претерале!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------