Home INFO Карлеуша се пофали со својата “нова играчка” вредна 6000 евра

Карлеуша се пофали со својата “нова играчка” вредна 6000 евра

реклама:Велигден со Стаф

По драмата со наводното семејно насилство во нејзиниот дом за време на божиќните празници, Јелена Карлеуша ги спакува куферите и заедно со ќерките отпатува во Дубаи.

Овде пејачката имаше спектакуларен настап, но очигледно и доволно време да се одмори.
За своите фанови, таа како и обично на Инстаграм споделува детали од нејзиното патување.

Она што “падна” во очи е сребрена минијатурна торбичка која поп дивата ја сподели, нарекувајки ја “моето бебе”.
Оваа торбичка вреди околу 6000 евра, и нормално, не може да ја има секој!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------