Home INFO Карлеуша се спаси ? Што го натера Врањеш да се предомисли?

Карлеуша се спаси ? Што го натера Врањеш да се предомисли?

реклама:G Natural

Подолг период новинарите но и јавноста се занимаваа со наводната секс афера помеѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

Во медиумите се појавија експлицитни фотографии од пејачката која наводно ги праќала на Врањеш а Јелена неколку пати досега ги демантираше овие пишувања истакнувајќи дека фотографиите се монтажа и никогаш не била со Врањеш.

Таа упати и тешки навреди кон фудбалерот, па тој одлучи да ја тужи пејачката.

Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш денес имаа закажано судење во Првиот основен суд во Белград.

Но ниту Јелена ниту Врањеш се појавиле во судот.

Како што пишуваат српските медиуми, Огнен наводно ги повлекол сите тужби против Јелена Карлеуша.

Извор близок на босанскиот фудбалер за „Информер.рс“ тврди дека Врањеш ги повлекол сите тужби против пејачката и не сака повеќе да се замара со ова.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------