Home INFO Сања Кужет навреди девојче во „Ѕвездите на Гранд“

Сања Кужет навреди девојче во „Ѕвездите на Гранд“

реклама:G Natural

Неодамна започна новата сезона од регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Водители на шоуто се познатите Сања Кужет и Војо Недљковиќ за кој јавноста има само пофални критики.

Неодамна во една од емисиите, Сања направи мал пропуст па без да примети дека камерите и озвучувањето се вклучени, невкусно искоментира за една од кандидаките.

„Ова девојче ми изгледа како тиквичка“ кратко прокоментира Сања без да знае дека нејзиниот коментар отиде во етер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------