Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Карлеуша скоро гола на концерт кај Милица (видео)

Карлеуша скоро гола на концерт кај Милица (видео)

реклама:Лето во Банско

Викендов во белградскатра Арена свој солистички концерт одржа пејачката Милица Павловиќ и повторно судејки според коментарите докажа дека ништо не остава на случајност и многу вложува во својата кариера.

За спектаклот да биде уште поголем таа ја покани својата колешка Јелена Катлеуша со која имаат заеднички дует во последниот албум на Карли, песната „Машала“.

Со секси костими повторно го предизвикаа вниманието и коментарите а сцената се тресеше од сексапил.

@lazartodorovic29 @Milica Pavlović @karleusasuperstar #milicapavlovic #jelenakarleusa #mashallah #kucketina #senoritamilica #senoritamilica👑💃🏻🌟 #seksisenjorita #lav #senorita #posesivna #provereno #seceru #nastup #concert #uzivo #belgrade #beograd #starkarena #live #party #serbia #srbija #foryou #foryoupage #fyp #fypシ #viral #viralvideo #viraltiktok ♬ original sound – Laki 🦂

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------