Home INFO Каролина го прослави јубилејниот роденден во изолација

Каролина го прослави јубилејниот роденден во изолација

реклама:Велигден со Стаф

Нашата позната пејачка Каролина Гочева како и сите ние го поминува времето во карантин заедно со својот сопруг со кој е во брак 3 години.

Бидејки е во изолација годинава нејзиниот јубилеен 40-ти роденден сепак го прослави во својот дом, а на социјалните мрежи објави неколку фотографии со честитки од нејзините колеги и пријатели и кусо прокоментира дека откако ќе заврши изолацијата подготвув голема забава за 40-ката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------