Home INFO Пливаат ракчиња во тенџере, еве каков специјалитет готви Лепа Брена во изолација

Пливаат ракчиња во тенџере, еве каков специјалитет готви Лепа Брена во изолација

реклама:Велигден со Стаф

До сега за време на изолацијата имавме можност да видиме како на фолк пејачката Лепа Брена и минува секојдневието.

Имавме видено дека игра пинг понг, уживаше во вино, музика но она што последно таа го сподели на социјалните мрежи е и нејзиниот специјалитет.

Дека добро и оди во кујната докажа и со ручекот кој што доби куп коментари и лајкови а тоа е чорба со јастог.

Како изгледа подготвена од Брена видете сами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------