Home INFO Претера со силиконите, Сораја со фотографии како за порно сајт (ФОТО)

Претера со силиконите, Сораја со фотографии како за порно сајт (ФОТО)

реклама:G Natural

Старлетата Сораја постојано провоцира со еротски фотографии на својот Инстаграм.

Но по се изгледа дека изолацијата и удрила во глава па нејзините нови фотографии се повеќе личат на фотки за порно сајтови.

View this post on Instagram

#quarantine ????????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

#quarantinegames ????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------