Home INFO Каролина Гочева објави спомен и предизвика куп реакции од нејзините фанови (фото)

Каролина Гочева објави спомен и предизвика куп реакции од нејзините фанови (фото)

реклама:G Natural

Нашата Каролина Гочева не толку често е застапена во медиумите освен кога има некаква професионална информација за неа но понекогаш знае да ги изненади своите следбеници со по некоја приватна фотка од своето секојдневие.

Бидјки и таа како и нејзините колеги заради пандемијата одамна немала настап ниту ангажман во една од последните објави таа сподели спомен фотографија која што била направена на истиот ден пред една година како се подготвува за настап, под која напиша:
-„Денов, месецов, годинава“…
…и предизвика куп коментари и лајкови за поддршка од колегите, естрадните пријатели и фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------