Home INFO Касандра затрескана во српски актер, сака да дојде во Србија и да...

Касандра затрескана во српски актер, сака да дојде во Србија и да снима филм со него (фото)

реклама:G Natural

Актерката Кораима Торес или нам позната како Касандра и денеска изгледа неодоливо на свои 51 години.

Како што вели постојано вежба за да биде во топ форма а во неодамнешно итервју за српски портал таа додала дека радо би дошла во Србија, дека и се допаѓа актерот Милош Биковиќ и дека ужива со песните на Цеца.

Касандра и се е можно!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------