Home INFO Кендал Џенер гола од планина ги поздрави фановите /ФОТО/

Кендал Џенер гола од планина ги поздрави фановите /ФОТО/

реклама:G Natural

Живееме во време кога секој лајк е важен, а посебно на големите ѕвезди кои од тие лајкови прават многу пари.

Па така Кендал Џенер реши своите нови лајкови да ги заработи преку фотографии кои што таа ги направи специјално за своите фанови каде што се искачи гола на планина и се рассолече во костум за капење.

Дали оваа идеја ја добила од својот менаџер или едноставно таа сакала да ги загрее своите фанови со секси фотки тоа не е познато. Но дека и не и е баш ладно може да претпоставиме!

View this post on Instagram

fuck it’s cold

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------