Home INFO Новиот дечко на Анџелина Џоли како секси Дедо Мраз ги возбуди обожавателките...

Новиот дечко на Анџелина Џоли како секси Дедо Мраз ги возбуди обожавателките /ФОТО/

реклама:G Natural

Неодамна на својот инстаграм профил со секси новогодишна фотка се појави и новиот дечко на Анџелина Џоли, Џаред Лето кој изнуди многу воздишки кај обожавателките со своето секси тело.

Тој под сликата не забоавил да истакне дека за неговото секси тело е задолжена 20 години вегетаријанска исхана и грижа .

Многу е важно да се храните здраво и да спиете добро- додал тој под фотката.

View this post on Instagram

Thx for all the bday wishes Happy Holidays ????

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------