Home INFO Шокантно финале, косата и вивна во пламен на новата мисица на Африка...

Шокантно финале, косата и вивна во пламен на новата мисица на Африка /ВИДЕО/

реклама:G Natural

На последниот избор за Мис на Африка во самото финале се запалила периката на новата мисица.

Додека и ја вречувала круната на убавицата, минатогодишната на актуелната мисица жарче од пиротехниката летнало и и ја запалило косата.

Следувале ужасни крици и паника но после целата драма никоја од девојките не биле повредени.

Таа на твитер напишала „Добро сум. А мојата коса … И таа е добро. Ви благодарам!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------