Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ким Кардашија изводи и манипулира, Кание не е сигурен во барањето за...

Ким Кардашија изводи и манипулира, Кание не е сигурен во барањето за развод на старлетата

реклама:G Natural

Извори за HollywoodLife откриваат нови детали поврзани со разводот на Ким Кардашијан и Кание Вест.

Како што вели изворот, раперот Кание Вест сеуште не превземал ништо поврзано со разводт и не поднел никакви документи до судот со образложение дека не е сигурен во потегот на Ким.

Тој сметал дека ова е само шаховски потег на старлетата и дека познавајки ја смета дека воопшто не сериозна во нејзината намера.

Потсетуваме дека пред месец дена Ким поднесе барање за развод и од тогаш Кание се отсели од нивниот имот во Калабасас.

Дали ќе продолжи процесот или сепак парот ќе се смири ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------