Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ким Кардашијан го официјализира разводот, Кание потиштен

Ким Кардашијан го официјализира разводот, Кание потиштен

реклама:Велигден со Стаф

По седум години заеднички брачен живот и четири дечиња Ким Кардашијан и Кание Вест ќе се разведат.

Иако до сека само се шпекулираше, Ким официјално поднела документи за развод и сега е официјално, пишуваат американските медиуми.

Според „ТМЗ“, таа побарала заедничко правно и физичко старателство над нивните деца.

Ким и Кание неколку месеци не живеат заедно, а како што изјави извор близок на раперот, тој е потполно сам затоа што страда за својата сопруга и се уште се надева на помирување.

Со стомак до заби и длабоко деколте Луна Џогани провоцира со секси фотка (фото)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------