Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ким Кардашијан полуде и почна да се пресметува со следбениците на Инстаграм

Ким Кардашијан полуде и почна да се пресметува со следбениците на Инстаграм

реклама:Лето во Банско

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан од реакцијата на нејзините следбеници на Инстаграм не издржа и почна да се пресметува со нив.

Ким на својот инста објавила слика од нејзината ќерка Норт која што во раката држела уметничка слика која што по кажувањето на Ким ја сликала цела недела.

Дел од коментарите на сликата не баш и се допаднале на мама Кардашијан па во еден долг коментар напишала:

„Не играјте си со мене кога се во прашање моите деца.
Како се осмелувате да гледате деца како прават големи работи, а потоа да ги обвинувате дека не се одлични? Престанете да се срамите со негативност и оставете секое дете да биде одлично”, напишала таа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------