Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ким Кардашијан се истушира и светот се стресе, ова се фотките кои...

Ким Кардашијан се истушира и светот се стресе, ова се фотките кои предизвикаа лавина реакции (фото)

реклама:Лето во Банско

Порталите и таблоидите денеска се занимаваат со новите фотки на Ким Кардашијан кои таа ги направила под туш на отворено.

Во дводелен црн бикини со синџирчиња околу струкот и глуждот Ким повторно го предизвика светското внимание врз себе.

За кратко собра милиони лајкови и коментари а ако се прашувате за што оваа фама погледнете ги фотките кои таа ги објави на социјалните мрежи…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------