Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ким Кардашијан со нервен слом и крокодилски солзи по Кание (видео)

Ким Кардашијан со нервен слом и крокодилски солзи по Кание (видео)

реклама:G Natural

Во последната епизода од ријалити шоуто „Keeping Up With Kardashians“ гледачите можеа да видат сцени од Ким Кардашијан на која и попуштија нервите и започна да плаче пред камерите по нејзиниот сопруг Кание.

Таа по 13 години брак реши да поднесе развод кој сеуште е во процедура, додека Кание веќе започна да бара утеха во други дами.

Ким меѓу другото во својата исповед пред камерите додаде:

„Тој е одличен татко имислам дека заслужува некој кој ќе го поддржува, кој ќе биде со него и ќе го следи каде и да тргне. Се чувствувам како губитник на крајот од 13 годишниот брак“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------