Home INFO Ким Кардашијан и семејството итно евакуирани!

Ким Кардашијан и семејството итно евакуирани!

реклама:G Natural

Заради пожарите кои беснеат во Калифорнија голем број на жители беа евакуирани а нивните имоти тотално уништени. Бидејки Ким Кардашијан и Канје Вест со своето семејство се во оваа област како и останатите жители и тие морале итно да бидат евакуирани.

Ким ги извести своите следбеници на социјалните мрежи дека заминала од својот дом и имала време да земе само неколку работи.

„Молете се за Калабасас“, напишала старлетата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------