Home INFO Со три збора и кадар од новиот спот Јована Јоксимовиќ јавно му...

Со три збора и кадар од новиот спот Јована Јоксимовиќ јавно му изјави љубов на Жељко

реклама:G Natural

Денеска официјално Жељко Јоксимовиќ ја промовираше својата нова песна и спот за истата во утринската емисија која што ја води неговата сопруга Јована.

Таа не го криеше задоволството во најавата на својот сопруг, а дека е негова најголема поддршка можеше да се забележи и на Инстаграм профилот на водителката каде што објави еден кадар од спотот со зборовите:

„Мојот маж. Го обожувам.“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------