Home INFO Ким Кардашијан со несекојдневна фотка ги збуни фановите

Ким Кардашијан со несекојдневна фотка ги збуни фановите

реклама:G Natural

Несекојдневна беше денешната фотографија која што ги збуни фановите на старлетата Ким Кардашијан.

Имено таа постојано е активна на социјалните мрежи и постојано постира нови фотографии од нејзиното секојдневие и ангажмани, но овој пат реши да ги изненади своите следбеници со објава на ретро фотографија од нејзиното детство.

Она што голем дел од фановите не го забележа е дека на таа фотографија е токму Ким а не нејзината ќерка Норт за која што беа упатени повеќето коментари.

А како изгедала како малечка и што коментираа фановите можете да видите во продолжение.

 

View this post on Instagram

 

Baby K

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------