Home INFO По четири години забрана Јелена Карлеуша се појави во Тв Пинк /ВИДЕО/

По четири години забрана Јелена Карлеуша се појави во Тв Пинк /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Во емисијата „Премиера“ на телевизија Пинк, по четири годишна забрана да се појави на таа телевизија гледачите можеа да погледнат ексклузивно интервју со Јелена Карлеуша.

Покрај тоа што таа најави три нови песни до крајот на годината и отворено зборуваше за непристојните пораки од малолетници во нејзиното сандаче на социјалните мрежи, одговори и на прашањето кое што е секојдневно пред новогодишните празници:

-Што посакува во следната 201 година?

Без да се двоуми Карлеуша емотивно изјави:

-Мојата мајка беше болна и важно ми е само да биде здрава во 2019 и засекогаш – изјавила пејачката.

Во целост и со слика погледнете го видеото од емисијата….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------