Home INFO Го засрами својот сопруг: Јелена Карлеуша откри каков фетиш има Душко

Го засрами својот сопруг: Јелена Карлеуша откри каков фетиш има Душко

реклама:G Natural

Таа е една од најдобро облечените но и најскандалозните јавни личности на Балканот.

Без проблем критикува, зборува за својот приватен живот, а овојпат реши да проговори за својот сексуален живот.

Пејачката ги откри фетишите на нејзиниот сопруг, српскиот фудбалски репрезентативец, Душко Тошиќ.

„Порано Душко бараше да доаѓам во кревет со штикли. Прво ми забрани да зборувам за тоа, а сега за среќа, го одучив од штиклите. Сега е пресреќен и кога сум издепилирана“, открива Јелена.

Пејачката исто така ги посоветува и младиде девојки кои имаат проблем со мали гради.

„За она водење љубов со прслук… девојки дозволете чорапите да паднат. Ако некој маж има проблем со вашите мали гради, тогаш треба да го оставите“, додава ЈК.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------