Home INFO Кој би поверувал? Лепа Брена била во сериозна врска со овој познат...

Кој би поверувал? Лепа Брена била во сериозна врска со овој познат човек!

реклама:G Natural

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ важат за еден од најстабилните брачни парови во регионот.
Заедно се повеќе од три децении, а врската ја започнале во 1986 година, кога Боба бил успешен тенисер.

Пред неколку години, во едно реално шоу од соседството, пејачката Весна Вукелиќ открила дека Брена била во врска со уште една позната личност.

Според тврдењата на Венди, Брена неколку години била во врска со директорот на Гранд продукција,Саша Поповиќ а познатата двојка дури и живеела заедно.

Брена и Саша денес се блиски пријатели и соработници.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------