Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кој ги замени „пола“ жири и водителката на „Ѕвездите на Гранд“?!

Кој ги замени „пола“ жири и водителката на „Ѕвездите на Гранд“?!

реклама:Велигден со Стаф

Со емитувањето и снимањето на новите емисии на музичкото талент шоу „Ѕвездите на Гранд“ дојде до измени на дел од жирито но и водителката Сања Кужет.

Имено за Сања веќе е познато дека треба да замине на трудничко отсуство а веќе завршија и негодувањата и шпекулациите кој ќе ја замени.


Саша Поповиќ одлучил тоа да биде Ана Севиќ која што мисли дека ќе биде вистински избор.

Што се однесува до жирито заради настинка на Цеца и оправдано отсуство на Ана Бекута на нивно место седнаа Ивана Петерс и Драган Коиќ Ќеба кој ќе продолжат да работат со нивните кандидати.

Вака вели официјалното соопштение од продукцијата а дали можеби има и дополнителни причини за сега е непознато.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------