Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кој го ситни наслетството на Шабан Шаулиќ?!

Кој го ситни наслетството на Шабан Шаулиќ?!

реклама:G Natural

Поминаа две години од трагичната смрт на пејачот Шабан Шаулиќ а во неговото семејство сеуште се појавуваат скандали околу наслетството.

Но најголемиот проблем на семејството Шаулиќ е сепак синот на пејачот Михајло кој долги години има проблем со лихвари и долгови заради коцкањето.

Неодамна мајка му Гордана уплатила скоро 80 000 евра за долгови на синот но тој постојано прави нови. Заради долговите тој ја откажал и свршувачката и се скарал со девојката.

Дали проблемите на семејството ќе завршат или продолжат останува да видиме.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------