Home INFO Која е жената која ги знае сте тајни на Цеца Ражњатовиќ?

Која е жената која ги знае сте тајни на Цеца Ражњатовиќ?

реклама:G Natural

Таа е најдобрата пријателка на познатата фолкерка.

Сестрата на Цеца Ражњатовиќ е нејзина верна придружба на многу јавни настани, иако не сака премногу да се експонира и да се фотографира за медиумите.

Лидија е во среќен брак со сопругот Предраг и е мајка на 4 деца.

Познато е дека Лидија е особено блиска со Цеца но и со своите внуци Анастасија и Вељко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------