Home INFO Кој не би сакал ваков карантин? Брена покажа дел од луксузот во...

Кој не би сакал ваков карантин? Брена покажа дел од луксузот во кој живее (фото)

реклама:G Natural

Како и повеќето луѓе во регионот,така и понатата пејачка Лепа Брена деновите на изолација ги проаѓа релаксирајки се во својот дом.

Пејачката е доста активна на социјалните мрежи, па со неколку фотографии покажа дел од својот луксузен дом.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------