Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Јелена Карлеуша ќе реши да биде секси зајачица во чипкан долен...

Кога Јелена Карлеуша ќе реши да биде секси зајачица во чипкан долен веш, тоа изгледа вака! (фото)

реклама:Велигден со Стаф

И во домот на Јелена Карлеуша се славеше Велигден, но за пејачката не беа толку битни семејните фотки колку што беше битно да се објави фото сесија со секси пози а таа како зајачица од Плејбој.

Со црни уши на главата и чипкан долен веш Јелена пак привлече внимание врз себе и најразлични коментари…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------