Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Јелена Карлеуша објавува нова фотка Инстаграм гори, пејачката во латекс и...

Кога Јелена Карлеуша објавува нова фотка Инстаграм гори, пејачката во латекс и зебра комбинација изгледа хит!

реклама:Лето во Банско

Има ли потреба да се додаде нешто кое што би ја опишало секоја нова објавена фотка на пејачката Јелена Карлеуша на нејзиниот Инстаграм профил.

Секој ден со нова фотка и изненадување се затекнати и изненадени следачите на нејзиниот профил.

И овој пат таа ги поздрави во секси комбинација и фотка од лифт на што доби куп коментари дека изгледа како бомба.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------