Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога баба Цеца Ражнтовиќ ужива со внукот, тоа изгледа вака (видео)

Кога баба Цеца Ражнтовиќ ужива со внукот, тоа изгледа вака (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Празниците секој ги користи на различен начин но најчесто во своите домови уживајки со своите сакани.

Едно од своите уживања овие празници Цеца Ражнатови сподели и со своите фанови, каде што заедно со внучето уживаат слушајки детски песнички и излежувајки се дома.

Еве како тоа изгледа …

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------