Home ЗАБАВА Кога баба вежба паркирање

Кога баба вежба паркирање

реклама:G Natural

Некои луѓе долги години се мачат со совладување на возачките вештини.

А дека не е лесно истите да се совладаат, сведочи и овој случај.

Додека вежбала паркирање, 60 годишна жена завршила со автомобилот во базен.

За среќа жената и нејзиниот совозач останале неповредени па целата ситуација преминала во смеа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------