Home INFO Не била толку гламурозна во младоста: Викторија Бекам на почетокот од кариерата...

Не била толку гламурозна во младоста: Викторија Бекам на почетокот од кариерата (ФОТО)

реклама:Велигден со Стаф

Дури и гламурозната Викторија Бекам имала не толку гламурозен старт во модните води.

Денес се појави фотографија од првиот моден ангажман на дизајнерката и тоа како модел.

Викторија тогаш имала само 15-години, а позира за реклама за Лондонската академија за здравје и убавина.

Со виткана долга коса и широка насмевка, дизајнерката е непрепознатлива.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------