Home INFO Кога би можела, Цеца Ражњатовиќ би ја запалила оваа фотографија

Кога би можела, Цеца Ражњатовиќ би ја запалила оваа фотографија

реклама:ХитКујна канал

Скоро сите јавни личности имаат фотографии од младоста кои не им се баш драги.

Неодамна, на Инстаграм осамна ретро фотка од Цеца Ражњатовиќ, која таа радо би ја запалила.

Разголена и со опинок во рака, вака изгледала пејачката на почетокот од својата кариера!

View this post on Instagram

#cecaraznatovic #estradni_bromazepam

A post shared by estradni_bromazepam (@estradni_bromazepam) on

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“