Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Јелена Карлеуша си игра со сладолед тоа изгледа вака…(фото)

Кога Јелена Карлеуша си игра со сладолед тоа изгледа вака…(фото)

SHARE

Нема пауза за Јелена Карлеуша што се однесува до нејзините објави на Инстаграм и секси фотките кои таа постојано ги објавува на оваа социјална мрежа.

Таа на нејзиниот профил секогаш знае да ги шокира своите следбеници а секојдневно е дел и од балканските портали кои ги пренесуваат нејзините разголени и провокативни фотографии.

Овој пат таа реши да си поигра со сладолед и овие летни денови да ги направи уште по возбудливи.

View this post on Instagram

🍦😏

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:
Loading...