Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Кога Јелена Карлеуша си игра со сладолед тоа изгледа вака…(фото)

Кога Јелена Карлеуша си игра со сладолед тоа изгледа вака…(фото)

реклама:G Natural

Нема пауза за Јелена Карлеуша што се однесува до нејзините објави на Инстаграм и секси фотките кои таа постојано ги објавува на оваа социјална мрежа.

Таа на нејзиниот профил секогаш знае да ги шокира своите следбеници а секојдневно е дел и од балканските портали кои ги пренесуваат нејзините разголени и провокативни фотографии.

Овој пат таа реши да си поигра со сладолед и овие летни денови да ги направи уште по возбудливи.

View this post on Instagram

🍦😏

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------