Home INFO По традиционалните одмори на Миконос, ова лето Каролина Гочева е во Охрид...

По традиционалните одмори на Миконос, ова лето Каролина Гочева е во Охрид (фото)

реклама:Лето во Банско

Иако традиционално секоја година нашата пејачка Каролина Гочева летото го поминува на Миконос, годинава заради затворените граници и пандемијата таа реши да ужива во прекрасниот Охрид и да остане во Македонија.

Таа на својот Инстаграм профил објави неколку фотки од Св.Наум каде ужива со своите блиски.

Дали следбениците ќе ја видат во опуштено издание од Охрид, ќе почекаме Каролина да се одлучи на тоа.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------